Благодійна творча зустріч «Світло в темряві»

7 лютого, в нашій бібліотеці, вдало поєдналися музика, творчість та особисті історії життєвої боротьби в одну неперевершену подію – благодійну творчу зустріч-роздум під назвою “Світло в темряві”. Цей захід був спрямований на підтримку хворих дітей, якими опікується МБФ “Янгол життя”.

Головним акцентом програми був концерт “Голос Серця”, в якому виступали: відомий в нашому місті гурт “АНАТОМІЯ СТИХІЙ”, родина бандуристів Юрій та Марія Баранок та учасник гурту “Jatri” – Сергій Перепелиця. Їхні виступи не тільки розважали гостей своєю музикою, а й окриляли на добрі справи. Адже кожен може стати янголом для когось.

Організаторкою цього важливого заходу виступила Ірина Новакова, директорка ГО “Центр розвитку людини та сім’ї “Сонячний зайчик” та  керівниця ГО “Центр Гуманної Педагогіки в Кіровоградській області”. Її енергія, завзятість та сила волі надихнула всіх присутніх на подальші справи на благо дітей.

Протягом заходу присутні мали можливість почути історії життєвої боротьби та перемоги від жінок, які стоять на передовій битви за життя своїх дітей. Однією зі спікерок була співзасновниця благодійного фонду “Янгол Життя” Ольга Присяжнюк, яка поділилася своєю непростою історією.

На завершення програми всі бажаючі мали змогу взяти участь у  майстер-класі від Ірини Ткаченко, амбасадорки Агенції сталого розвитку “Хмарочос”. Та пригоститися смаколиками від дитячої волонтерської кухні.

Під час заходу вдалося зібрати 4100 гривень, які, сподіваємося, допоможуть діткам в нелегкій боротьбі на шляху до одужання.

Кожен може стати Янголом для когось!

Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
145 Переглядів
Вибрати мову сайту »