Мистецтво Життя

У стінах нашої книгозбірні відбулася захоплююча творча зустріч під назвою “Мистецтво життя”, яка була присвячена вшануванню творчості художника, музиканта та філософа Шрі Чинмоя.

Учасники заходу мали нагоду насолодитися виконанням пісень Шрі Чинмоя в сучасному аранжуванні від гурту “Jatri Music” та переглянути репродукції його картин . Крім того, вони відкривали для себе цікаві аспекти життя та творчості майстра, а також брали участь у захоплюючому майстер-класі зі спонтанного живопису. Цей захід став незабутнім досвідом для всіх присутніх, що дозволив зануритися у світ мистецтва та духовності. Організатор заходу Ірина Новакова – директорка ГО “Центр розвитку людини та сім’ї “Сонячний Зайчик” та керівниця ГО “Центр Гуманної Педагогіки в Кіровоградській області”.

Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
95 Переглядів
Вибрати мову сайту »