Інтелектуальна гра-квест «Її величність – рідна мова»

Щороку, 21 лютого в Україні відзначається Міжнародний день рідної мови. Цей день не лише нагадує про культурне розмаїття і багатомовність світу, а й про право кожного розмовляти рідною мовою у своїй країні. Рідна мова є важливим елементом культурної та національної свідомості людини.

Рідна мова – це історія народу, його світогляд, світобудова, його культура. Рідна мова – найдивовижніший винахід людства, інструмент збереження й розвитку інтелектуальних і духовних скарбів кожної нації. Нею говорять до нас батьки, звертаються мислителі минулого й сьогодення, нею виголошують закони…

Події останнього року стали поштовхом для переосмислення ролі рідної мови в житті кожного українця. Вона стала оберегом, символом єдності, маркером ідентичності, інструментом боротьби для кожного з нас, знаком незламності й сили духу для всього людства. З нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови учні Альтернативної школи КрОК мали можливість насолодитися красою рідного слова. Протягом інтелектуальної гри-квесту «Її величність – рідна мова» присутні мали змогу дізнатися про історію походження свята, зазирнути в найпотаємніші схованки українського слова, пізнати багато нового і корисного. Різноманітні завдання, підготовлені бібліотекарями відділу інформаційно-бібліографічних послуг та краєзнавства, зробили змагання з володіння рідною мовою жвавим та захоплюючим.

photo_5382244748544301258_y
photo_5382244748544301249_y
Loading image... Loading image...
[object Object]
92 Переглядів
Вибрати мову сайту »