Вивчаємо українську з насолодою

22 лютого відбулося чергове засідання «Клубу любителів солов’їної», на якому була присутня гостя – жителька Смоліного, що на Кіровоградщині, засновниця клубу «Лагідної українізації» Лія Іванінська.

Пані Лія розповіла, що виросла в російськомовній родині, навчалась та спілкувалась тривалий час російською. Від початку повномасштабного вторгнення російської федерації питання переходу на державну мову для дівчини стало критичним, важким, але дуже важливим.

«Якісного мовного оточення в мене не було. Я постійно чула суржик або примітивну мову новин. Читати книги – це добре, але читання без практики не змінює якість мовлення», – зізнається пані Лія. Тому і виникла ідея створити групу саме для російськомовних, для яких принципово покращувати і розвивати українську мову, а не просто перейти на побутову українську, яка частково з місцевої говірки, частково з суржику, частково з якогось сленгу.

Учасники заходу обговорили проблеми і труднощі, з якими вони стикаються в процесі переходу на українську мову. І, звичайно, були практичні завдання,  під час яких ми засвоювали правильне наголошування слів, побудову фраз, поповнювали свій словниковий запас новими українськими словами.

Усіх, хто не хоче говорити мовою окупантів, а бажає вдосконалювати своє знання української, запрошуємо на наступне заняття «Клубу любителів солов’їної», що відбудеться 7 березня о 12.00 год.

1
IMG_2642
IMG_2651
11
IMG_2657
IMG_2665
IMG_2652
IMG_2658
IMG_2640
Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...

[object Object]
61 Переглядів
Вибрати мову сайту »