«Там, де падають зорі» − патріотично-виховна година для молоді Кропивницького

22 лютого у обласній бібліотеці для юнацтва ім. Є. Маланюка відбулася нетрадиційна патріотично-виховна година для молоді нашого міста − зустріч студентів Кіровоградського професійного ліцею побутового обслуговування та представників Центру підтримки та допомоги для вимушено переміщених осіб «ЯМаріуполь» із бардом, композитором, поетом, координатором клубу «Баштанські барди», членом творчого об’єднання «Вітрила» Віктором Коваленко під назвою «Там, де падають зорі».

Зустріч пройшла у надзвичайно теплій атмосфері. Перед початком заходу відбулося неформальне спілкування аудиторії та барда. Зокрема, присутні привітали Віктора Коваленка з народженням онука, а також згадали моменти героїчного опору миколаївців та жителів Кіровоградщини російським окупантам, а сам бард розповів як героїчно «гостинно» їх зустріла Баштанка.

Попри непрості життєві обставини, Віктор Коваленко не втрачає оптимізму та дарує свою творчість кропивничанам.

Під час заходу прозвучали пісні, покладені на вірші відомих поетів Кропивницького та Рівного: Антоніни Корінь, Олени Надутенко, Михайла Радкевича, Наталії Бідненко, Станіслава Новицького, Миколи Барабулі та Наталії Демидюк із міста Рівне.

Віктор Коваленко дарував публіці гарний настрій, пісні у власному виконанні та віру у те, що Україна обов’язково вистоїть і відродиться, а наостанок бард і глядачі виконали разом уривок із гімну України.

Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
101 Переглядів
Вибрати мову сайту »