Чи уважний ви читач

11 лютого 2014 року працівники відділу популяризації книги та організації змістовного дозвілля молоді для учнів 8-го класу загальноосвітньої школи № 4 провели інтелектуальне перехрестя «Чи уважний ви читач?».

Змагалися 2 команди: «Ерудити» та «Книголюби».Для розминки було запропоновано конкурс «Все про книгу. Потім учасники, виконуючи тестові завдання, згадували твори вивчені в попередніх класах.

У кожного читача є своя улюблена книга, яку він запропонував би прочитати іншим. Найкраще це можна зробити за допомогою реклами. На сьогоднішній день широкої популярності набувають буктрейлери. Школярі дізнались нову та цікаву інформацію про ролики, які створюють візуальний образ книги, переглянувши перший офіційний буктрейлер, присвячений «Книзі казок» Бенджаміна Лакомба. Він був презентований в 2003 році на книжному ярмарку в Луізіані (США).

Учні створювали рекламу своєї улюбленої книги і презентували її команді противника. Не важко їм було й вгадати письменників за фотографіями, представленими на екрані. Найулюбленішим – став конкурс «Світ української поезії», під час якого школярі продовжували запропоновані вірші, вказували їх назву та автора; складали чотиривірші за римою, додавши у пропущені місця відповідні слова. Разом з працівниками відділу згадували дитинство, «мандрували казками» та розшифровували телеграми від казкових героїв.

По завершенні заходу учасники переглянули книжкову виставку «Калейдоскоп улюблених книг» та поділилися своїми враженнями від захоплюючої та пізнавальної гри.


Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
302 Переглядів
Вибрати мову сайту »