Дизайн публікацій та Штучний інтелект

Штучний інтелект – унікальний продукт технічного прогресу, що дає змогу машинам вчитися, використовуючи людський і власний досвід, пристосовуватися до нових умов в рамках свого застосування, виконувати різнопланові завдання, які тривалий час були під силу лише людині, прогнозувати події й оптимізувати ресурси різного характеру.

Автором даного терміну вважається Джон Маккарті. Ще в 1956 році він разом з іншими учасниками, які готували промову для конференції в Дартмуті, визначив ШІ як: «наука і техніка, спрямовані на створення розумних машин».

Сьогодні ми визначаємо штучний інтелект як галузь інформатики, що займається проєктуванням і конструюванням комп’ютерних систем, здатних виконувати завдання, які вимагають інтелекту, зазвичай пов’язаного з людським інтелектом. Про те, як використовувати ШІ у своїй діяльності, йшлося на воркшопі «Дизайн публікацій та Штучний інтелект». Спікерка Юлія Терещенко, провідний бібліотекар відділу інформаційних технологій, розповіла про те, як працювати зі штучним інтелектом та якими сервісами користуватися. Присутні познайомилися з безкоштовними версіями генераторів зображень і тексту.

Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
127 Переглядів
Вибрати мову сайту »