Зустріч весни в бібліотеці

Звичай відзначати Масницю виник задовго до хрещення Русі-України князем Володимиром. Свято проводів зими та зустрічі весни було однією з найбільш популярних традицій у слов’янській культурі і називалося це свято у нас Колодієм або Колодкою.

Православ’я органічно переплітається з народними традиціями та забобонами, породжуючи дивну суміш переконань. Про них і дізналися учасники свята.

До заходу долучилися імідж-центр «Ольга» з авангардними колекціями одягу «Чари рідної землі» та «Райські пташки», творчі і талановиті хлопці та дівчата з євроклубу «Астра» наукового ліцею Кропивницької міської ради, Дитячо-юнацький центр «Сузір’я» КЗ «Академічна гімназія Кропивницької міської ради». Підтримали ідею проведення Масниці і молодь з творчого об’єднання «Вернесі». Молодь дізналася про традиції нашого народу, танцювала, співала, розказувала вірші, пеленала колодки та грала в народні ігри. І звичайно всі мали можливість поласувати млинцями, що напекли невтомні бібліотекарки.

Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
81 Переглядів
Вибрати мову сайту »