Практикум із самооборони

У США кажуть: «Нехай краще судять троє, ніж несуть шестеро». Однак навіщо впадати у крайнощі, якщо необхідна оборона в Україні не просто законна, але і гарантована Конституцією?

На жаль, навколо теми самозахисту виникло багато шкідливих міфів, в той час як корисні знання про право на захист себе і близьких нерідко залишаються невідомими навіть для тих, хто зобов’язаний про це знати. Саме про це йшла мова 15 березня під час практикуму «Самозахист і допустима самооборона», який в нашій бібліотеці провела старший інспектор відділу зв’язків із громадськістю управління патрульної поліції Кіровоградської області Ольга Варіченко.

Під час заходу Ольга Варіченко розповідала про різні аспекти самозахисту та наголосила, що будь-яку самооборону мешканці України мають здійснювати лише в рамках чинного законодавства. Також у своїй доповіді патрульна поліцейська відповідала на багато цікавих питань: що таке необхідна оборона? Як, захищаючи себе та інших людей, не перевищити її межі? Яка різниця між «необхідною обороною» та «уявною обороною»? Також спікерка наводила багато прикладів та реальних історій, завдяки чому учасники заходу мали можливість краще зрозуміли всі аспекти даної теми. Ольга Варіченко дала поради щодо уникнення небезпечних ситуацій та розповіла про алгоритм дій як можна убезпечити себе від потенційного кривдника.

[object Object]
67 Переглядів
Вибрати мову сайту »