Урбан рух «У міста є Я»

Хлопці й дівчата позують з брендовими  шоперами урбан руху «У міста є Я»

20 березня в Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва відбулося перше заняття із серії інтерактивних заходів для підлітків та молоді урбан руху «У міста є Я» (проєкт створено за однойменною книжкою Ірини Озимюк).

Проєкт створений за підтримки міжнародного Фонду Western NIS Enterprise Fund (WNISEF). Він фінансує інноваційні, високоефективні програми, що здійснюють реформи в Україні та Молдові, а також взаємодіє з громадськими організаціями. Проєкт реалізується у багатьох містах України.

У Кропивницькому це перша зустріч із серії інтерактивних заходів для підлітків та молоді (до 20 років), охочих вивчати урбаністику та все пов’язане з облаштуванням міського простору.

Метою цих занять є об’єднання української молоді задля формування правильного розуміння теми та надання знань про функціонування міст. Усе це подається у формі цікавих інтерактивів та дружніх бесід, а ще – ігор та творчих завдань. Якщо для Вас важливі зміни на краще, не тільки в житті, а й у довколишньому просторі, то не зволікайте! Реєструйтеся на наступне заняття урбан руху «У міста є Я», адже там на вас чекає крута атмосфера спілкування з однодумцями. Модератор Віталій Безпалий попіклується про те, щоб ви дізналися багато нового, гарно провели час і здобули дещо для себе. Наприкінці на учасників чекають подарунки.

Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
46 Переглядів
Вибрати мову сайту »