Як забезпечити публічну безпеку і порядок в громаді

спільне фото тренера з учасниками інформаційної сесії

Безпека та порядок у громаді – це один з найважливіших аспектів стабільного функціонування суспільства. Гарантування публічної безпеки і підтримка порядку в громаді вимагають спільних зусиль усіх її членів, а також відповідальності з боку органів влади та правоохоронних органів. Забезпечення публічної безпеки включає в себе запобігання злочинності, реагування на надзвичайні ситуації, підтримку громадського порядку та забезпечення прав людей на безпеку та захист.

Тому, на базі нашої бібліотеки відбулася інформаційна сесія на тему «Як забезпечити публічну безпеку і порядок в громаді?» для курсантів ДонДУВС та молоді міста. Модерував захід наш давній друг і постійний партнер Анатолій Стоян – регіональний координатор Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» Інституту «Республіка» в Кропивницькому.

Учасники проаналізували програми Кропивницької міської ради, зокрема про запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків на 2022-2024 роки; профілактики та протидії злочинності “Безпечне місто” на 2024-2026 роки; діяльності міської дружини міста Кропивницького на 2022–2024 роки.   Також окреслили стратегічні, операційні цілі та завдання в контексті забезпечення безпеки й порядку в громаді. На практичній частині молодь виконала вправу зі SWOT–аналізу, щоб оцінити сильні та слабкі сторони нашого міста, а також можливості та загрози, які на нього впливають.

Подія Всеукраїнської ініціативи “Активна Громада” від Інституту “Республіка” реалізується в рамках проєкту «Формування місцевого бачення відновлення України» та підтримується Національним Демократичним Інститутом (NDI) за фінансування наданим Національним Фондом Підтримки Демократії (NED).

Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
36 Переглядів
Вибрати мову сайту »