Мандрівка до природи – духовне здоров’я людини

учень розглядає ілюстрацію в книзі

Чи часто ми задумуємося над тим, як багато об’єднує в собі слово «природа»? Для чого людині захоплюватися красою природи? Що це їй дає? Ці питання та проблеми екології України обговорювали разом з бібліотекарями відділу популяризації книги та організації змістовного дозвілля молоді учні КЗ «Ліцей «Максимум» під час екологічної гри «Неси добро у світ природи». Відповідаючи на запитання вікторини «Я знавець природи», досліджуючи предмети із лото «Чарівна скринька», виконуючи вправи «Вибери правильну дорогу», «Екологія в прислів’ях» учасники відкривали для себе красу природи, дізнавалися про значення птахів у житті людини. На запропонованих прикладах проаналізували, яку загрозу несе людству штучне забруднення, як сміття впливає на здоров’я людей.

Книжкова виставка «Захищаючи життя природи, ти продовжуєш своє», з книгами якої познайомилася молодь, є яскравим, пізнавальним та корисним матеріалом для розширення знань про оточуючий нас світ природи.

Вслухаймося в слова Майкла Джексона. «Піснею Землі» він намагався звернути увагу людей до наслідків їхньої діяльності. Як же ми? І дійсно, а як? Що на нас чекає? Чи є вихід? Чи є ще час?

Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
45 Переглядів
Вибрати мову сайту »