У світ природи – з душею і любов’ю

учениця записує відповідь на фліпчарті

Сьогодні учні КЗ «Ліцей «Максимум» мандрували у світ природи, відкриваючи для себе її закони, правила, аналізуючи проблеми. Бібліотекарі відділу популяризації книги та організації змістовного дозвілля молоді запропонували учасникам здійснити таку подорож у формі екологічної гри «Неси добро у світ природи».

Щоб природа відкривала свій дивовижний й чарівний світ, дарувала надзвичайну красу, молодь повинна зрозуміти, як важливо її берегти, потрібно навчатися милуватися нею, любити її. Тож, виконуючи вправи «Що нам дає природа», «Вибери правильну дорогу», «Екологія в прислів’ях», учні розширювали знання про рослинний і тваринний світ. Окремий блок для обговорення – екологічні проблеми України. На конкретних прикладах аналізували ту чи іншу ситуацію; з’ясовували, що таке сміття та чим воно загрожує здоров’ю людей.

Книжкова виставка «Захищаючи життя природи, ти продовжуєш своє», з книгами якої познайомилися учасники, – це відчуття краси природи, відношення людей до неї та збереження рослинного і тваринного світу, а ще відкриття для себе таємниць природи, які потрібно шанувати і зберігати.

Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
81 Переглядів
Вибрати мову сайту »