«Мистецтво витонченості: Лялькові творіння Наталії Кравченко»

У стінах нашої книгозбірні відбулася захоплююча подія – презентація виставки “Мистецтво витонченості: Лялькові творіння Наталі Кравченко”.

Гості, серед яких були як однодумці, так і просто цінителі вишуканого мистецтва, зібралися, щоб відчути та відкрити для себе світ унікальних ляльок від талановитої майстрині з Кропивницького, Наталії Кравченко.

У форматі цікавого діалогу з самою майстринею гості мали змогу поближче познайомитися з її роботами та техніками, в яких вона працює. Наталія детально розповіла про свої витончені ляльки, кожна з яких є втіленням її таланту та відданості мистецтву. Гості мали нагоду побачити різноманітність образів — від класичних до сучасних.

Одним із найбільш захоплюючих моментів став майстер-клас зі створення квітів з атласних стрічок, який провела сама Наталія. Гості з захопленням спробували створити неповторні квіти.

Презентація виставки виявилася чудовим святом мистецтва, яке об’єднало серця та душі усіх присутніх, залишаючи незабутні враження та бажання прийти знову. Виставка діятиме до 16 травня у відділі мистецтв.

Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
46 Переглядів
Вибрати мову сайту »