«Великодня прикраса»

На столі знаходяться вже готові вироби – дерев’яні підвіски у формі яйця, всі вони мають орнамент притаманний писанкам центральної  України

23 квітня відбувся неймовірний майстер-клас з розпису декоративних прикрас до Великодня, що відкрив для учасників таємниці української народної традиції – писанкарства.

Бібліотекарі відділу мистецтв завітали до Кропивницький Будівельний Фаховий Коледж, де зустрілися зі студентами, що цікавляться українською культурою та художнім ремеслом.

Під час заходу учасники майстер-класу отримали можливість дізнатися про різноманітність орнаментів писанок за регіонами України. Особливу увагу приділили писанці центральної України, яка славиться своєю вишуканістю та символікою. Завдяки цікавим розповідям та відомостям про традиції писанкарства, студенти могли краще зрозуміти значення цього обряду та втілити свої ідеї в роботі.

Під керівництвом бібліотекарів , студенти створили власні унікальні шедеври, які вражали своєю красою та оригінальністю. Кожен виріб відображав індивідуальність та творчий підхід до розпису, що створювало неповторну атмосферу. Майстер-клас став чудовою нагодою для учасників не лише відкрити для себе нові техніки й мистецькі прийоми, а й поглибити знання про національну культуру та традиції. Всі залишилися в захваті від творчого процесу та задоволені результатами своєї роботи. Такі заходи не лише сприяють збереженню культурної спадщини, але й дозволяють кожному виявити свою творчість та відчути себе частиною української народної мистецької традиції.

3
1
4
2
Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
36 Переглядів
Вибрати мову сайту »