Презентація книги В. Бондаря «Пекельні гонитви»

17 травня у нашій книгозбірні відбулася презентація нової книги «Пекельні гонитви» письменника-земляка Василя Бондаря.

Василь Васильович Бондар – відомий український прозаїк, заслужений журналіст України, автор понад десяти прозових та літературознавчих книг. Свої оповідання друкував у багатьох літературних часописах. В письменницькому доробку Василя Васильовича збірки оповідань «Камінь від хандри», «Смарагдові китиці у воді», «Одвідини», збірка статей «У пошуках слова», читацький нотатник «Мережані закладки». Письменник також є упорядником меморіальних книг: «Голоси із 33-го», «Час чорного ворона», «Ми, переможені Чорнобилем», «Сповідь з-за грат», «OST – тавро неволі». Василь Васильович є лауреатом обласних премій – краєзнавчої імені В. Ястребова, літературної імені Євгена Маланюка (за книгу прози «Смарагдові китиці у воді») та лауреат премії імені Дмитра Нитченка; довгий час працював редактором літературного часопису «Вежа».

Під обкладинкою книги «Пекельні гонитви» письменник зібрав чотири свої повісті: «Повний кавалер», «Гонитва», «Волинка» та «Це ми отАмани», а також деякі листи Олександра Сизоненка. Усі чотири повісті, які складають «Пекельні гонитви», про наше болюче минуле, про голодні, страшні, бузувірські роки розкуркулення, колективізації, післявоєння. Головні герої книги – героїчні, славні, ведуть за собою.

В ході заходу письменник коротко розповів нам історію написання своїх оповідань, поділився спогадами, відповів на численні питання. У майбутньому письменник планує видавати ще книги на таку ж тематику як «Пекельні гонитви». Наразі у письменника вже є чотири рукописи, які він хоче запропонувати видавництвам.

Бібліотекарі відділу абонементу підготували книжкову виставку «Слова письменників пророчі: Василь Бондар», на якій були представлені літературні часописи з публікаціями автора, а також його найвідоміші книги.

Щиро вдячні нашому гостю за змістовну розмову та за подаровану нашій бібліотеці книгу «Пекельні гонитви». Тож запрошуємо всіх до читання.

IMG_6784
IMG_6758
Loading image... Loading image...
[object Object]
72 Переглядів
Вибрати мову сайту »