Вишиванка єднає українців

На фото зображено школярів  Ліцею «Лідер»,  які  зацікавлено слухають промовців

Кожного року в Україні в третій четвер травня ми відзначаємо День вишиванки. Це свято покликано зберігати традиції українського національного одягу. Воно було започатковане в 2006 році студентами Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича.

Попри свій відносно молодий вік свято вже набуло широкої популярності та стало традиційним. Святкові акції, присвячені українській вишитій сорочці , проводяться не лише в Україні, але й далеко за її межами – у країнах Європи, Канаді, США та навіть в Австралії. З нагоди цього свята бібліотекарі відділу абонементу завітали до Ліцею «Лідер» та центру альтернативної освіти Мозаїка та провели етногодину «Вишиванка єднає українців». В ході заходу молодь дізналася багато нового про традиції святкування Дня вишиванки, про різноманітні орнаменти вишивки, характерні для кожного регіону України. Наприкінці заходу школярі згадали та заспівали відому українську пісню О. Білаша на слова Д. Павличка «Два кольори». Також відповіли на питання цікавої вікторини.

На фото зображено бібліотекарі відділу абонементу Оксана Степаненко та Красильнікова Оксана, які  проводять захід для школярів  Ліцею «Лідер» до Всесвітнього дня Вишиванки.
[object Object]
22 Переглядів
Вибрати мову сайту »