Жінка в колі друзів та однодумців

На фото  зображено виставка видань журналу «Жінка» різних років, яка доповнена книгами письменниці Міли Іванцової, однією з героїнь нещодавніх публікацій видання.

Сьогодні, 15 травня, в нашій, Кіровоградській обласній бібліотеці імені Євгена  Маланюка відбулась зустріч з пані Тамарою Маркеловою. Наша гостя громадська діячка, ініціаторка, організатор та куратор численних культурно-мистецьких заходів, співзасновниця, видавець та редактор відомого журналу «Жінка».

Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну Тамара Іванівна очолила журнал «Жінка». Журнал має свою давню і цікаву історію. І в цьому році буде святкувати 104-ту річницю. Перший номер легендарного журналу вийшов 20 листопада 1920 року і є на сьогодні найстарішим друкованим виданням в Україні. При народженні часопис мав назву «Комунарка України», з 1945 по 1991 рр. видавався під назвою «Радянська жінка», з відновленням незалежності – просто «Жінка». «Та попри все журнал живе, має свою аудиторію читачів, які щомісяця чекають «Жінку», як найдорожчу подругу» – пише редактор Тамара Маркелова в ювілейному виданні.

На зустрічі ми почули про історію заснування та новий формат часопису, а також про виклики, що стоять перед друкованими виданнями зараз. Попри обставини та труднощі колектив «Жінки» продовжує свою роботу:  друкуються цікаві репортажі, інтерв’ю, художні твори. Із захопленням Тамара Іванівна говорила про героїв публікацій журналу, які самовіддано працюють, наближаючи нашу перемогу.

Під час заходу бібліотекарі оформили виставку видань журналу «Жінка» різних років, а ще доповнили книгами письменниці Міли Іванцової, однією з героїнь  нещодавніх публікацій видання. Щиро вдячні пані Тамарі за відвертість, щирість та теплу розмову. Радіємо, що журнал «Жінка» вистояв перед викликами воєнного часу та став ще цікавішим та інформативнішим, а ми маємо змогу познайомити наших читачів з цим культовим україномовним виданням.

Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
23 Переглядів
Вибрати мову сайту »