«Моя сорочка – вишиванка»

Гарні бібліотекарки разом з депутатом Кропивницької міської ради –  Тиграном Хачатряном у вишиванках, позують для фото.

У самому серці міста, біля нашої книгозбірні, розгорнулася вишукана вулична акція «Моя сорочка – вишиванка». Містяни отримали унікальну можливість поринути у магічний світ вишивки.

Зібрані в бібліотеці книги про вишивку стали відкриттям для тих, хто шукав відповідь на питання про походження цієї неперевершеної мистецької техніки. Вишиванка – це не просто одяг, а символ, що несе в собі величезне значення для українського народу. Це не лише різноманітний візерунок на тканині, а й втілення давніх традицій, вірувань і культурних цінностей.

Для всіх бажаючих стати частинкою цієї культурної події були організовані тематичні майстер-класи. Тут кожен зміг не лише побачити, але й власноруч створити вишиванку в різних техніках, а ще – відвідати майстерню безпеки від Управління патрульної поліції у Кіровоградській області та дізнатися більше про правила безпеки на вулицях міста.

Окрім того, кожен охочий міг долучитися до благодійного розпродажу, де всі зібрані кошти були спрямовані на підтримку Збройних Сил України. Разом нам вдалося зібрати 1250 гривень. Таким чином, вишиванка, яка стала символом української національної єдності, стала інструментом підтримки важливих для країни ідей та цілей.

«Моя сорочка – вишиванка» не лише відкрила нові горизонти для любителів національної культури, але й стала світлим прикладом об’єднання навколо цінностей, що несуть в собі дух єдності та патріотизму.

Тож, зі святом вас, дорогі наші читачі та користувачі!

5
2
3
1
4
Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
39 Переглядів
Вибрати мову сайту »