Європа: від символів до спільних принципів

спільне фото учасників

В нашій бібліотеці ми завжди намагаємось реалізовувати цікаві та креативні ідеї, а також навчаємо інших, як бути сучасними та задавати тренди. Разом з нашими чудовими партнерами Євроклуб “Астра” та Ольга Берлін  Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат ми провели тематичний конкурс презентацій команд у стилі TEDx “Європа: від символів до спільних принципів” (в рамках реалізації проєкту “Європейський горизонт: ідеї, цінності, символи”)

Виступи у форматі TEDх, а саме короткі, добре підготовані розповіді, які дивують, надихають та стимулюють до набуття нових знань є знаними у всьому світі. В свій час на TED конференціях спікерами виступали Ілон Маск, Білл Гейтс, Білл Клінтон та багато інших.

Разом з молоддю ми поговорили про основні етапи створення виступу в цьому форматі та поділившись на групи спробували презентувати командний TED виступ на тему європейських цінностей.

Це були емоційні та цікаві виступи плюс надзвичайний досвід у відкритті нових форматів. Жвава дискусія і обговорення після виступів яскраве тому підтвердження. Дякуємо нашим партнерам за те що всі разом ми змогли втілити в життя цю цікаву ідею!

4
5
7
8
1
2
6
3
Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
53 Переглядів
Вибрати мову сайту »