Натхненний день сучасного бібліотекаря

Неймовірно захопливим видалося книжкове побачення з видавництвом «Nasha idea» в рамках «Натхненного дня сучасного бібліотекаря».

Цього разу бібліотекарі Кіровоградщини надихалися разом з піар-менеджеркою відомого українського видавництва «Nasha idea» Інною Головіною. Темою обговорення стали нові літературні течії та вподобання підлітків, зокрема манга, комікси та аніме.

Піар-менеджерка розповіла про зростаючу популярність японської літератури відповідного жанру серед юного покоління, звернула увагу на важливі аспекти: унікальні стилі малюнків, яскравих персонажів, різноманіття жанрів, які охоплюють як фантастичні, так і реалістичні історії, відображення унікального погляду японських авторів на світ та сучасні проблеми.

Цінним виявився досвід популяризації книги та читання через молодих блогерів-книгоманів. Ця зустріч відкрила нове бачення для бібліотекарів і підкреслила важливість адаптації бібліотечних послуг до сучасних тенденцій та інтересів молодого покоління. Ми впевнені, що впровадження нових літературних течій та інтерактивних заходів допоможе залучити більше підлітків до наших бібліотек і сприятиме розвитку їхнього літературного смаку та творчих здібностей.

3
4
2
Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
43 Переглядів
Вибрати мову сайту »