День конституції

28 червня щорічно відзначається одне з найважливіших державних свят – День Конституції України. Це свято символізує прийняття Основного Закону держави, який визначає базові права та обов’язки громадян, структуру влади та правову систему країни.

З цієї нагоди в бібліотеці відбулась вулична акція “Конституція – закон для всіх і кожного”.

Всі бажаючи мали нагоду взяти участь у вікторині на знання основного закону Держави та майстер-класах з плетіння патріотичних браслетів і паперопластики, переглянути тематичні книжкові виставки, пограти у різноманітні настільні ігри, придбати якусь річ на благодійному розпродажі.

 Вже традиційно долучилися до заходу представники Управління Патрульної поліції Кіровоградської області, які проводили з учасниками акції бесіди щодо дотримання законів та правил поведінки, а також виготовляли разом з ними флікери.

Прикрасила нашу акцію неймовірна фотовиставка “Український Маріуполь”, яку презентували представники Центру підтримки та допомоги переселенцям “ЯМаріуполь”.

Знаково, що долучились до проведення патріотичної вуличної акції й підлітки – вихованці Освітнього простору Максимум. Адже саме молодь є майбутнім України і від того, як ми її виховаємо залежить, якою буде наша країна в подальші роки.

До проведення традиційного благодійного розпродажу на підтримку ЗСУ долучився кропивничанин Олександр, який не лише зробив щедрий донат у розмірі 5000 гривень, але й подарував всі куплені на розпродажі речі учасникам патріотичної акції.

Цікаво, патріотично та змістовно пройшло наше свято. А ми ще раз вітаємо всіх українців з Днем Конституції України і бажаємо усім нам миру, єдності на якнайшвидшої Перемоги.

Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
44 Переглядів
Вибрати мову сайту »