Толерантність – шлях до взаєморозуміння та успіху

18 березня працівники відділу популяризації книги провели засідання Школи доброти «Добро починається з тебе». Учні 8-х класів ЗОШ № 4 стали учасниками тренінгу «Вчимося бути толерантними».

Із розвитком інформаційних технологій люди зрозуміли, що Земля не така вже й велика, що всі люди – сусіди, а вона – наш спільний дім, в якому потрібно знаходити спільну мову, бути толерантними. В наш час толерантність – показник міри демократичності кожної окремої держави й одна з умов її розвитку.

Під час тренінгу учні виконували різноманітні вправи: малювали свій власний образ і зрозуміли, що всі люди різні, але рівні у суспільстві. Визначали також риси толерантної особистості та проявляли толерантність на практиці.

Після перегляду відео учасники вдосконалили знання про те, що толерантну людину характеризує: доброта, повага, вміння співчувати й розуміти ближнього, здатність без агресії сприймати думки, форми поведінки, самовираження та спосіб життя іншої людини.

Вправа «Асоціативний ряд», під час якої учні на кожну літеру слова «Толерантність» називали рису характеру, притаманну толерантній людині, дала змогу зрозуміти всім, що толерантна особистість знає і правильно оцінює себе, не ділить світ на чорний і білий кольори, готова вислухати та зрозуміти погляди інших.

Після тренінгу всі учасники дійшли згоди, що через толерантність можна дійти до взаєморозуміння та успіху.


Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
495 Переглядів
Вибрати мову сайту »