ВЕЛИКОДНЯ ЛИСТІВКА

14 квітня відбулося чергове засідання клубу «Дивосвіт» – «Великодня листівка: ниткографія та валяння». На засідання клубу запрошено двох майстринь з Центру дитячої та юнацької творчості: Горденко Вікторію Миколаївну, заввідділом декоративно-ужиткового мистецтва та Терещенко Оксану Миколаївну, керівника гуртка декоративного розпису та писанкарства «Калинонька».

Майстрині принесли з собою окремі заготовки до листівок, і під їх керівництвом після півторагодинної наполегливої праці кожна з учасниць клубу пішла з власною листівкою.

Для того, щоб виготовити великодню листівку в техніці ниткографія потрібні: кольоровий картон та нитки, а також квіти, стрічки, щоб прикрасити в кінці свою роботу. На окремому аркуші картону дуже делікатно вишиваємо писанки, а потім цей візерунок наклеюємо на складений лист у вигляді листівки, а всередину також вклеюємо окремий аркуш з привітанням до свята.

В техніці валяння листівка виходить об’ємна, адже на основу, що має вигляд писанки на підставці, ми наклеюємо квіти та курча. Курчатко виготовляємо з вовни. Для цього потрібно поролонова губка, голки, а також розчесана і пофарбована в жовтий колір вовна.

Великодні листівки можна прикрашати досить різноманітно. На цю тему Ви можете знайти літературу в нашій бібліотеці.

Запрошуємо Вас творити прекрасне, користуючись літературою та власною фантазією.


Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
318 Переглядів
Вибрати мову сайту »