МИСТЕЦТВО ВИШИВАТИ ГЛАДДЮ ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ

22 травня 2014 року відбулося засідання клубу “Дивосвіт” на тему “Вишивка гладдю”.

Вишивання було, є і буде одним з найпоширеніших видів народного мистецтва на Україні. Вишивка гладдю — це і полтавська гладь, художня (біла та прорізна), вишивка гладдю ікон. Для того, щоб створити нитками візерунок на полотні спочатку олівцем малюють на тканині контури, площу елемента узору – квітки, листка, ділять приблизно на три частини, які заповнюють трьома кольорами.

Раїса Іванівна Корсунь, майстриня творчого обєднання “Єлисаветградський узвіз” провела на базі обласної бібліотеки для юнацтва імені О. М. Бойченка трьохгодинний майстер-клас.

Майстриня принесла кілька своїх робіт та розповіла за першим разом про ази вишивання серветок гладдю. Надала поради по підборі ниток, тканини, малюванні візерунку, як основи майбутньої роботи. Учасники майстер-класу навчилися вишивати квіти та листочки.

А ще Раїса Іванівна розповіла про підбір кольорової гами ниток для вишивання.

Наступне продовження майстер-класу від досвідченої майстрині Раїси Корсунь чекайте 12 червня об 11 ранку. Бажаючих опанувати ази вишивки гладдю запрошуємо прийняти безпосередню участь у засідання на базі бібліотеки імені Бойченка. А для цього при собі потрібно мати: п’яльця, тканину для вишивки, різнокольорові нитки для вишивання, голки, блокнот та ручку.

 

[object Object]
179 Переглядів
Вибрати мову сайту »