З Україною у серці

День незалежності — найважливіше національне свято в більшості країн світу. Не є винятком і Україна: 24 серпня (а саме цього дня наша країна святкує річницю своєї незалежності) є головним державним святом.

Наша бібліотека теж взяла участь у цьому важливому для нашої країни святі. 22 серпня, в рамках літньої читальної зали «Книга під сонцем», відбулась вулична акція «Україна – єдина країна!». З самого початку планувалось, що акція триватиме до 12.00. Але інтерес кіровоградців до свята Незалежності України та події в рамках акції виявився настільки великим, що акція тривала до 14.00.

Кожне свято ми, бібліотекарі, намагаємось зробити різноманітним та цікавим, щоб залучити якомога більше нових користувачів.

В рамках акції кіровоградці познайомились з історією свята, дізнались цікаві факти про Україну, переглянувши книжкові виставки «Україна: погляд через фотооб’єктив» та «Така дивовижна Україна». А перевірити свої знання з історії рідного краю люди змогли, взявши участь у вікторині «Моя квітуча Батьківщина», за що отримували «handmaded» сюрпризи.

Справжні патріоти своєї країни навчились плести українські віночки з польових квітів та стали учасниками майстер-класу з патріотичного арт-розпису.

Але і це ще не все! Ми запрошували усіх долучитися до створення об’ємного панно в техніці торцювання «Моя Україна». Це заняття стало найцікавішим для людей, що проходили в цей час вулицею Дворцовою. А найсміливіші стали учасниками зйомок відеоролика про Батьківщину, що тривали протягом святкування. Дякуємо усім, хто брав участь у нашій акції, сподіваємось, що ви отримали заряд патріотизму та гарного настрою від бібліотеки! Ми, в свою чергу, вітаємо улюблену країну та всіх українців зі святом Незалежності, та бажаємо всім успіхів, процвітання та єдності!


Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
394 Переглядів
Вибрати мову сайту »