Моя Україна

12 вересня в Кіровоградському слідчому ізоляторі для неповнолітніх ув’язнених працівниками бібліотеки було проведено захід під назвою «Моя Україна».

Юнаки мали можливість дізнатись більше про історію створення державних та народних символів України, її побут та звичаї. Також, хлопці активно відповідали на запитання вікторини.

Так, наприкінці розмови всі дійшли висновку, що для кожного з нас найдорожча та земля, на якій ми народилися, де живуть наші батьки, рідні, де поховані наші предки. Це наша рідна Україна і іншої нам не потрібно!

Такі зустрічі стали вже традиційними і підкріплені угодою про співробітництво між обласною бібліотекою для юнацтва ім. О.М. Бойченка та Кіровоградським слідчим ізолятором. Бібліотекарі відділу сприяння технічній творчості молоді регулярно організовують масові заходи та перегляди відеофільмів для молоді, що знаходиться в місцях позбавлення волі. Таким чином сприяючи духовному розвитку і становленню особистості, соціалізації молоді шляхом поширення інформації щодо загальнолюдських цінностей та толерантності в суспільстві.

[object Object]
314 Переглядів
Вибрати мову сайту »