Гнів – поганий порадник

7 жовтня відбулося чергове засідання школи доброти «Добро починається з тебе». Учасниками засідання стали учні 8-А класу ЗОШ №4, для яких працівниками відділу популяризації книги та організації змістовного дозвілля була проведена гра-лабіринт «Гнів – поганий порадник».

Важливою проблемою в дослідженнях сучасних психологів та педагогів є зростання агресивності дітей, підлітків та молоді, що приводить до правопорушень, які часто супроводжуються актами агресії, жорстокості й насильства або відбуваються в стані афекту. Тому тема даного заходу є досить актуальною й викликала зацікавлення у підлітків, адже кожен хоч раз в житті зіштовхувався з проявами злості, сам гнівався на когось чи був свідком агресивної поведінки.

Учні спільними зусиллями дали визначення, що ж таке гнів, як він може бути спричинений, розпізнавали різні гнівні емоції. Це дало можливість з?ясувати причини агресивності та обговорити конструктивні способи їх подолання. Працівники бібліотеки провели з учасниками анкетування на виявлення рівня агресії, вправи-тренінги «Спілкування з агресивним співрозмовником», «Скажи нейтральну фразу-прохання в різних інтонаціях». Учням запропонували фрагмент медитації на зниження рівня агресивності під музичний супровід. Якнайкраще людські вади викриває народна мудрість. Тож кожен учасник мав змогу дістати із чарівної скриньки вислів-прислів?я про гнів та ще раз переконатися в тому, що гнів все ж таки поганий порадник.

Школярі разом з організаторами прийшли до висновку, що поспішно кинуте слово може зіпсувати стосунки з близькою людиною. Необхідно стримувати свій гнів, цінити життя й не витрачати даремно час, який можна провести з дорогими для нас людьми.


Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
361 Переглядів
Вибрати мову сайту »