Благодійний розпродаж Garage Sale

19 жовтня бібліотекарі нашої книгозбірні взяли участь у благодійному розпродажі Garage Sale. Організаторами заходу виступили кіровоградські волонтери Олексій Тітов та Катерина Гіленко. Метою заходу став збір коштів на теплі речі для військовослужбовців, що знаходяться в зоні АТО.

Бажаючих долучитися до доброї справи у Дворику по вулиці Дворцовій зібралось чимало. І це не дарма, адже програма заходу була насиченою та цікавою. Відвідувачі заходу могли придбати для себе корисні речі або ж поробки, створені кіровоградськими майстрами та школярами. Усі бажаючі могли стати учасниками різноманітних майстер-класів. Тут створювали карту України з гофропаперу, янголів-охоронців та веселі поробки в техніці орігамі бутони троянди з паперу та цукерок.

Потурбувалися організатори про цікаву програму з виступами творчо обдарованої молоді та конкурсами для малечі. Усі бажаючі мали змогу пригоститися чаєм та смачними тістечками від кіровоградських кав’ярень.

Наша бібліотека в рамках ярмарку організувала розпродаж поробок, створених працівниками книгозбірні та провела благодійний майстер-клас «Подаруй листівку воїну». Під час заходу усі бажаючі мали змогу відчути себе справжніми дизайнерами – придумати оформлення листівки та відтворити її власноруч. І малеча і дорослі охоче створювали листівки в яких писали гарні побажання нашим хлопцям, яких ми всі шануємо та чекаємо.

Протягом дня нашій бібліотеці вдалось зібрати 300 грн., які ми передали організаторам разом з купою чудових листівок, що були створені цього дня. Всього ж під час ярмарку було зібрано майже 20 тисяч гривень, що перевершило сподівання організаторів та підтвердило щедрість і небайдужість кіровоградців.


Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
229 Переглядів
Вибрати мову сайту »