В бібліотеці відбувся урок пам’яті «Фронт у тилу ворога»

Минуло 69 років з того часу як закінчилася Друга Світова війна. У цій війні не було безіменних героїв. Всі, хто воював на фронті, в партизанських лісах, підпіллі, стояв біля верстата, трудився в полі, – всі були Солдатами Перемоги. Вони жили єдиною метою – захистити свою землю від коричневої навали, розбити ненависного ворога. Жорстокий поєдинок тривав 1418 днів і ночей. Не кожному судилося вижити: мільйони людей загинули в боях, в таборах смерті, під час обстрілів.

Що про ту жахливу добу знає нинішня молодь? Майже нічого. Хіба що якусь дещицю з розповідей фронтовиків, слід яких на землі тане, як сніг по весні. Для того, щоб пам’ятали, щоб не уривався зв’язок поколінь, 21 жовтня в бібліотеці відбувся урок пам’яті «Фронт у тилу ворога», присвячений партизанам і підпільникам, які визволяли Приінгульський край.

Ткаченко С. Є., завідувач відділу абонементу, розповіла про окупацію Кіровоградської області, а Гончарова Т.В., начальник відділу археографії та використання документів Державного архіву Кіровоградської області, – про розгортання Руху Опору на теренах нашої області. Користуючись унікальними архівними документами, Тетяна Володимирівна відмітила героїзм солдат, духовний фактор перемоги в битвах за батьківщину, а ще – роль та значення патріотизму.

Такі заходи потрібні для молодого покоління, адже, з плином часу, молодь знає про минулу війну все менше і менше, хоча і цікавиться історією своєї батьківщини.

 

[object Object]
221 Переглядів
Вибрати мову сайту »