День різнокольорових парасольок

Яскравих кольорів та гарних вражень додали кіровоградській осені бібліотекарі обласної бібліотеки для юнацтва ім. О. М. Бойченка, влаштувавши 21 жовтня чудове свято – День різнокольорових парасольок.

В такий важкий для країни час усім нам не вистачає позитиву та оптимізму. Всі ж, хто цього дня завітав до бібліотеки, отримали їх сповна.

Вже знадвору можна було зрозуміти, що в книгозбірні відбувається щось неймовірне. На балконах будівлі майоріли яскраві парасольки з кольоровими написами. А ті, хто потрапляли всередину бібліотеки, відчували себе героями справжньої казки про осінь та парасольки. На кожному поверсі, в кожному відділі, на стелі, дверях, в кутках та в найнеочікуваніших місцях – усюди причаїлись парасольки.

Відвідувачів одразу ж запрошували стати учасником бібліоміксу «Парасолька: модний аксессуар чи дах над головою?». Тут можна було дізнатися про виникнення парасольки та цікаві факти з її історії, отримати корисні поради, щодо вибору якісної парасольки та цікаві передбачення на майбутнє. Найвибагливіші читачі могли переглянути тематичну викладку «Ця дивовижна парасолька».

Любителів hand-made після заходу вже чекали в творчій майстерні, де можна було створити найрізноманітніші парасольки власними руками. Парасольки-магніти з солоного тіста, функціональні парасольки в техніці орігамі або ж чудові листівки з парасольками – ці поробки можна було створити власноруч, а потім подарувати їх своїм рідним з нагоди дня різнокольорових парасольок.

Для тих, хто полюбляє фотографуватись, була створена інстальована фотостудія «Осінній дощ». Цього дня це місце було найпопулярнішим в бібліотеці. Купи осіннього листя, вінки, дерева та десятки кольорових парасольок – чудове місце для осіннього колажу. Тим паче, що поряд з гостями завжди знаходився загадковий «Містер з парасолькою». Протягом усього дня цей таємничий персонаж був душею заходу. Він зустрічав гостей, супроводжував їх на заходи, фотографувався з ними та розважав.

Сподіваємось, що позитивні емоції від цього дня залишились в усіх відвідувачів заходу, та запрошуємо частіше заходити до нашої бібліотеки, адже тут на Вас завжди очікують приємні сюрпризи.


Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
482 Переглядів
Вибрати мову сайту »