WEB-портація поетичного слова

23 жовтня відбулося засідання молодіжного літературного клубу «Ліра». Тема засідання «WEB-портація поетичного слова». В рамках заходу члени клубу познайомилися з творчістю поетеси Лесі Мудрак.

Олеся Мудрак-Ковалівна, творчий псевдонім Леся Мудрак народилася у м. Легніца, Польща. Жила і навчалася у Дніпропетровську. Як поетка формувалася в Києві. Закінчила відділення літературної творчості КНУ імені Тараса Шевченка. Захистила першу в Україні дисертацію на «пікантну» тему: «Еротична лірика: жанрова специфіка та ідіостилі». Активна учасниця літературного еротичного руху, посіла друге місце у Народному Кастингу Еротичних Поетів. Співзасновниця номінації «Найеротичніший твір» у літературному конкурсі «Коронація слова». Одна з незмінних авторів збірки «Ніч еротичної поезії» та нової збірки «Ніч Еротичної Поезії non-stop». Автор збірок: «Оголена самотність» (2006 р.) та «Горизонтальна зебра» (2009 р.) (у співавторстві з Ю. Ковалівим).

Олеся Мудрак є учасницею численних конференцій, фестивалів, літфорумів, теле- та радіоефірів. Її вірші перекладені польскою, німецькою, білоруською, болгарською мовами.

Пані Леся відноситься до тих письменників, яких потрібно бачити і чути, щоб повністю оцінити їх творчість. Її поезія не залишає байдужим нікого.

Члени клубу переглядали інтерв’ю з письменницею та записи її виступів і залишилися під враженням від неї. Їх зацікавили історії з життя і поетичні твори письменниці, а особливо – своєрідна манера виконання творів самою авторкою.

Усі учасники засідання отримали новий досвід та позитивні емоції.

[object Object]
274 Переглядів
Вибрати мову сайту »