Бібліотека долучилась до квесту

23 жовтня Рада євроклубів Кіровоградщини Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості організувала та провела квест до Дня міжкультурного діалогу «Ми разом». Мета його полягала в тому, щоб привернути та акцентувати увагу на необхідності міжкультурного діалогу, терпимості, толерантності в нашому суспільстві, вмінні знаходити такий діалог. У квесті взяли участь 13 команд євроклубів м. Кіровограда та Кіровоградської області.

Обласна бібліотека для юнацтва ім. О.М.Бойченка також долучилася до цього заходу. Однією із зупинок квесту була станція «Скажи торгівлі людьми – ні», яка розташувалася біля Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.Л. Кропивницького. Тут працівники бібліотеки розмістили стенд, на якому представили книжкову виставку «Тенета торгівлі людьми». Головний бібліотекар відділу популяризації книги Шевченко І.М. ознайомила учасників із літературою даної виставки. Вони розширили свої знання із запропонованої теми та дізналися, що серед найголовніших порушень прав людини в сучасному світі є злочин, який має назву «біле рабство» або «торгівля людьми». Було наголошено, що предметом торгівлі людьми може бути будь-яка особа незалежно від віку і статі: чоловіки – з метою експлуатації в праці, діти – з метою використанні в жебрацтві, жінки – для торгівлі тілом та будь-які особи – для вилучення і трансплантації органів. Також були наведені статистичні дані постраждалих від торгівлі людьми. Всі разом прийшли до висновку, що нашим головним завданням є бути обізнаними про таке небезпечне явище як «біле рабство» та вберегти себе і своїх близьких від нього.

Прослухавши інформацію, учасники вирушали до наступної станції. Перемогу здобула команда від Кіровоградського професійного ліцею сфери послуг.


Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
533 Переглядів
Вибрати мову сайту »