фАРТ – соняшник

У бібліотеці продовжують квітнути квіти. Цієї неділі, 26 жовтня, в нас зацвіли соняхи. Ще й не прості, а з атласних стрічок. Вибір теми засідання творчої студії «фАРТ» був не випадковим, адже соняшник – символ Сонця, праці й достатку, сили і добробуту. Він – чи не найсильніший серед квітів…

Крім цього, соняшник символізує Батьківщину: як соняшник повертає за Сонцем свою голову, так і людина думкою, словом і ділом звернена до своєї Вітчизни. Як Сонце для соняшника – єдиний і незамінний орієнтир, так і для людини Батьківщина – єдина і найвища цінність. Коли Сонце ховається за горизонтом на нічний спочинок, соняшник сумно опускає голову і згортає пелюстки, так і людина в чужині згасає та сумує за рідною землею.

Соняшник — шанована в народі квітка. По-народному повір’ю соняшник має захисні властивості. Його прийнято саджати на вулиці біля будинку.

Соняшник відбиває енергетичні вторгнення, розряджає атмосферу будинку, якщо його поставити у вазу.

Також сонях клали під подушку, якщо хотіли побачити віщий сон і дізнатися відповідь на будь-яке питання. Традиція вірити в добру силу цієї квітки збереглася і по наші дні. А тому, прикрасьте своє вбрання чи зачіску соняшником, зробленим власноруч, і відчувайте, що радість життя буде з вами поруч завжди!

[object Object]
375 Переглядів
Вибрати мову сайту »