«Ми вже рік разом!»

29 жовтня в бібліотеці проведено конкурс молодих сімей «Ми вже рік разом!». Ця подія не випадкова, оскільки 2014 рік – проголошено «Роком сім’ї» в Україні.

В сьогоднішньому світі руйнуються ідеали, летять з п’єдесталів пам’ятники, в країні йде війна. Серед загальної напруги у суспільстві залишається не так вже й багато цінностей, серед яких є сім’я. Сім’я, дім – це «моя фортеця», яка не піддається віянням самого лихого часу! Це світ, де збереглися і панують у стосунках людей любов, безкорисливість, відданість і самопожертва.

Поети в усі часи писали, що “Все в світі починається з любові… ” Але, на жаль, люди не завжди дотримуються цієї мудрої істини. І тому, не зайвим було нагадати про це молоді, яка тільки починає будувати сімейні відносини.

У конкурсі брали участь студентські пари з Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка та Кіровоградського інституту комерції.

На учасників чекали чимало завдань та випробувань. Не обійшлося і без домашнього завдання, в якому пари представляли себе за допомогою слайд та відео презентацій. Справжнім відкриттям стало завдання «А пам’ятаєш?»?, де не всі змогли віднайти в лабіринтах пам’яті відповіді на, здавалось, такі прості запитання, як «Якого кольору очі вашої тещі?» та ін.

Проявляли свою спритність та швидкість молодята по-різному, чоловіки мали нагоду відчути себе татусями, одягаючи на швидкість памперс на ляльку, а жінки – дбайливими дружинами, зав’язуючи своєму коханому краватку.

Справжньою бібліотечною родзинкою став конкурс «Література для закоханих», в якому кожній парі необхідно було з наданих варіантів правильно визначити автора та його твір. За підсумками з’ясувалось, що сучасна молодь не надто полюбляє класику романтичного жанру.


Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
486 Переглядів
Вибрати мову сайту »