Методичний десант

31 жовтня 2014 року Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. О. М. Бойченка здійснила методичний десант до Новгородківської Центральної районної бібліотеки. Цього разу бібліотечні фахівці обговорювали тему «Традиції + інновації = сучасна бібліотека».

На початку з привітальним словом до присутніх звернулася директор Новгородківської ЦБС і закцентувала увагу на місці своєї бібліотечної системи в інформаційному просторі регіону.

Директор Кіровоградської ОЮБ ім.О.М.Бойченка познайомила слухачів з програмою занять та підкреслила значущість таких зустрічей для професійного спілкування та фахового зросту. Лариса Миколаївна не могла оминути своєю увагою проблему репутації бібліотеки та її позитивного образу в очах громади. Говорила про імідж бібліотеки як фактор її розвитку, поділилася з колегами деякими секретами успіху своєї бібліотеки у впровадженні власних іміджевих проектів та залученні нових користувачів і партнерів.

Про інноваційні підходи в патріотичному вихованні і цивільному становленні молодої особистості розповіла завідувач науково-методичним відділом Кісельова О.М., про особливості сімейного обслуговування – завідувач відділом абонементу Ткаченко С.Є.

Головний бібліотекар сектору соціокультурної діяльності Корінь. Х.В., познайомила присутніх з однією з найдієвіших, на сьогодні, форм бібліотечної роботи – вуличною акцією. На прикладах вуличних акцій, що були проведені обласною бібліотекою, були вміло продемонстровані переваги даної форми роботи та відзначені важливі моменти підготовки та проведення подібних заходів.

Своєрідною «родзинкою» дня став тренінг для молоді «Я та моя майбутня сім’я».

Потім колеги ще довго спілкувалися в неформальному режимі, обговорюючи проблеми, які постають перед бібліотеками. Зрештою, саме таке спілкування збагачує професіоналів своєї справи новими ідеями. А це і є надзавданням подібних заходів.


Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
275 Переглядів
Вибрати мову сайту »