Методичний десант

В умовах сучасного розвитку суспільства, щоб відповідати потребам і очікуванням своїх користувачів, бібліотекам необхідно перетворюватися в установи нового типу, поєднуючи в собі функції традиційної бібліотеки та сучасного інформаційного центру. Саме цій меті був присвячений методичний десант до бібліотек Бобринецького району на тему: «Традиції + інновації = сучасна бібліотека», що відбувся 12 листопада.

Розпочалася зустріч зверненням директора ОЮБ ім. О.М. Бойченка ? Савенко Лариси Миколаївни, яка зосередила увагу на тому, що на сьогодні завдання бібліотек, які працюють з юнацтвом, полягає в тому, щоб систематично працювати з молоддю, здійснювати вивчення, облік і задоволення різнобічних потреб підростаючого покоління; піклуватися про збільшення читацької аудиторії. А також звернула увагу на те, що бібліотека повинна розвивати роботу з популяризації своїх фондів, розширювати спектр і рекламу додаткових послуг, вести активний діалог з громадськістю.

Під час заходу бібліотекарі району отримали консультації стосовно форм бібліотечної роботи з розвитку патріотичної і громадянської свідомості молодої особистості, яку надала завідувач науково-методичним відділом Кісельова О.М., сімейного обслуговування у бібліотеці від завідувача відділом абонементу Ткаченко С.Є.

Завідувач сектором соціокультурної діяльності Рєзнік Т. С. зробила акцент на тому, що запорукою успішної діяльності будь-якої бібліотеки є її громада. Тільки вдало скоординована робота бібліотеки на потреби громади може дати значні успіхи. Під час вправи «Карта громади» кожен з учасників робив аналіз власної громади, а потім усі разом обговорювали можливі напрями співпраці.


Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
271 Переглядів
Вибрати мову сайту »