СКРИНЬКА В СТИЛІ ОРІГАМІ

16 листопада відбулося чергове заняття творчої студії «фАРТ» на тему «Паперова скринька в стилі орігамі». Майстер-клас для учасників студії провів викладач обласного Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Баніра Віталій Геннадійович.

Орігамі – складання фігурок із паперу. Цьому виду мистецтва вже понад півтори тисячі років, а назву свою воно отримало від японських слів oru (складати) та kami (папір). У ХХ століття це мистецтво вийшло далеко за межі Японії й стало популярним у всьому світі.

Орігамі – дуже красиве мистецтво, але крім того, воно ще й дуже корисне. Заняття складанням із паперу – чудова нагода потренувати свою пам’ять та розвинути уяву.

Майстер-клас по складання скриньки тривав майже дві години, і весь час Віталій Геннадійович допомагав учасникам творити свою першу паперову скриньку.

У фонді бібліотеки також є книги, які знайомлять з історією виникнення орігамі, матеріалами, інструментами, схемами. Отже, всіх, хто не відвідав недільного засідання студії «фАРТ», ласкаво просимо до відділу сприяння технічній творчості молоді за потрібною літературою.


Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
289 Переглядів
Вибрати мову сайту »