Обговорили Конвенцію ООН про права дитини

18 листопада в Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей відбувся круглий стіл «Захист прав дитини. Конвенція ООН про права дитини». Для обговорення теми були запрошені представники таких організацій: Кіровоградського слідчого ізолятору Управління державної пенітенціарної служби України в Кіровоградській області, Дитячої екологічної громадської організації «Флора», громадської організації «Royal Rangers», Служба у справах дітей у Кіровоградській області. Кіровоградську обласну бібліотеку для юнацтва ім. О.М.Бойченка представляла головний бібліотекар відділу популяризації книги Шевченко І.М.

Інна Миколаївна розповіла про заходи, які відбуваються в бібліотеці стосовно реалізації Конвенції ООН, та наголосила, що правову освіту краще розпочинати з підліткового, юнацького віку. Адже від активної позиції молоді, від її захищеності та впевненості у завтрашньому дні залежить розвиток держави. Наше завдання допомогти дітям краще зрозуміти Конвенцію. Коли вони ознайомляться із нею, їм легше буде побачити, в яких саме ситуаціях порушуються їхні права, права друзів та інших дітей. Тоді вони зможуть звернутися по допомогу або поставити запитання про те, чому так відбувається. А це є першим кроком до того, щоб захистити себе і свої права.

Виступаючі наголошували про важливість дотримання прав дитини, тому що Конвенція ООН про права дитини – це документ, який є важливим для всіх дітей та підлітків в Україні, оскільки впливає на дотримання прав кожної дитини. Своє бачення на права та обов?язки людини висловили вихованці Центру.

 

[object Object]
287 Переглядів
Вибрати мову сайту »