«Всіх сліз земля ще не ввібрала»

21 листопада відбувся вечір-реквієм «Всіх сліз земля ще не ввібрала».

Історія України знає не один голодомор. Але голодомор 1932-1933 років став справжнім злочином проти українського народу. Студенти фізико-математичного факультету Кіровоградського державного педагогічного університету імені В. Винниченка дізналися більше про масовий сталінський геноцид, штучно зорганізований, свідомо спрямований на знищення українського народу. На заході прозвучали вірші, які розкривали трагічну долю людей в період 32-33 років.

До теми голодомору зверталися письменники української діаспори. В ході заходу учасники познайомилися із творами Тодося Осьмачки, Василя Барки, Уласа Самчука. Вражаючими для молоді були спогади очевидців, які пережили страшний голод. На знак вшанування пам?яті померлих, були запалені свічки.

Для більш ширшого та детального ознайомлення із «чорною» сторінкою історії України було оформлено книжкову виставку «Голодомор – наша печаль і скорбота».

Кажуть, що історії властиво повторюватися, але нашим головним завданням є знати, що український народ зумів пережити голодомор і робити все, щоб це ніколи більше не повторилося.


Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
313 Переглядів
Вибрати мову сайту »