КАР’ЄРА В ЗМІ

24 листопада відбулося чергове засідання клубу «Профі» на базі Кіровоградської обласної державної телерадіокомпанії. До головного інформаційного центру області клубівців люб’язно запросила на екскурсію Заслужений журналіст України, директор ТРК «Скіфія-Центр» Марія Лебідь.

Марія Василівна вже 34 роки працює в кіровоградському ефірі радіо та телебачення. Журналістське слово Марії Лебідь формує суспільну думку про стан і розвиток області. Її прямі ефіри в радіо та телепросторі часто приходять на допомогу людям краю у розв’язанні гострих питань та ситуацій. Завдяки їй з’явилося багато замальовок-нарисів, спеціальних репортажів та аналітичних програм.

Свою розповідь про роботу обласної державної телерадіокомпанії Марія Василівна розпочала в студії прямого ефіру, де проходять зустрічі-дискусії. На такі зустрічі, як правило, запрошують відомих політиків та представників влади, які в прямому ефірі отримують гострі запитання від мешканців краю.

Марія Василівна порадила дев’ятикласникам звернути увагу на такі шкільні предмети, як українська мова, література, історія, необхідність досконалого володіння хоча б однією іноземною мовою. Розповіла, що найкраща журналістська школа представлена вузами Києва та Одеси.

Завдяки мудрому слову та активній громадянській позиції Марія Лебідь займає вагоме місце серед журналістів краю та користується повагою мешканців Кіровоградщини. Тому поради такої відомої журналістки учасники клубу «Профі» прийняли з вдячністю.

 

[object Object]
260 Переглядів
Вибрати мову сайту »