Тиждень «Театр – дітям та юнацтву»

Щорічно в кінці листопада відзначається Всеукраїнський тиждень «Театр – дітям та юнацтву». Наша бібліотека не залишається осторонь. Вже традиційними стали творчі зустрічі школярів та студентів нашого міста як з професійними акторами, так і з аматорськими театральними студіями.

Цьогоріч користувачі бібліотеки мали змогу ознайомитись з театральним мистецтвом нашої країни за допомогою літератури, представленою на книжковій виставці «Театральне мистецтво України». Відвідавши захід «Корифеї театральної спадщини» – дізнатися про славне минуле театру корифеїв та більш детально ознайомитися з біографіями визначних акторів: М. Кропивницького, М. Заньковецької, М. Садовського та ін.

Та звісно, найбільш захоплюючими були творчі зустрічі школярів з акторами Кіровоградського обласного академічного театру ляльок та вихованцями драматичного гуртка «Маска» Великосеверинівської ЗШ. Актори театру ляльок розповіли як створюється казка, які є види ляльок, як відбувається та чи інша вистава. Повідали учням про особливості виготовлення декорацій,що є необхідними для кожної виставки, та про специфіку підготовки реквізиту.

Вихованці гуртка «Маска», незважаючи на свій юний вік, вже є досить професійними акторами. Уривки вистав у їх виконанні справили незабутнє враження на глядачів.

До уваги публіки молодими акторами було продемонстровано вистави за уривками з поеми Т.Шевченка «Катерина» та драми-феєрії Л.Українки «Лісова пісня». А ляльководи виявили свою креативність, показавши народну казку «Колобок» у японському стилі під назвою «Колобоко-сан».

На завершення, вихованці гуртка виконали декілька патріотичних пісень, наголосивши на тому, що вони є патріотично свідомими громадянами нашої держави. Всі залишились задоволеними, і зайвий раз переконалися в тому, що в українського театру є майбутнє.


Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
336 Переглядів
Вибрати мову сайту »