Що я маю знати щоб зберегти своє здоров’я

20 січня працівники відділу популяризації книги провели зустріч-діалог «Що я маю знати, щоб зберегти своє здоров’я» для учнів ЗОШ №4. Гостями заходу стали фахівці благодійної організації «Повернись додому».

Керівник Міднова Людмила Іванівна розповіла учасникам про проблему вживання алкоголю серед молоді. На сьогодні вона є дуже актуальною й турбує батьків, педагогів і суспільство в цілому. «Здоров’я допомагає реалізувати свої плани, успішно розв’язувати життєві завдання й долати труднощі» – зазначала Людмила Іванівна і всі присутні підтримували її слова.

Зозуля Ольга Вікторівна, соціальний працівник, експерт з хімічної залежності, розповіла учасникам заходу про проблему паління та наркотиків серед молоді, де у своїй доповіді зазначила, що останнім часом відслідковується тенденція: наркотики, паління стають не дуже модними. Молодь все частіше пов’язує своє майбутнє із навчанням, спортом та здоровим способом життя.

Протягом заходу учні мали змогу переглянути соціальні відеоролики про шкоду паління, наркотиків та алкоголю. Учні були дуже активні, відповідали й задавали питання з даної теми.

Одже, під час зустрічі фахівці своїми порадами спрямували молодь до позбавлення поганих звичок та пошуку гармонії в житті.


[object Object]
146 Переглядів