Техніка ізонитки – вишивка на папері

22 січня, в рамках засідання клубу «Дивосвіт», майстриня Світлана Петрова провела майстер-клас по виготовленню вишитих виробів в техніці ізонитки. Також майстриня презентувала свої барвисті картини, вишиті нитками та бісером.

Ниткографія, як вид творчості, вперше з’явилася в Англії. На сьогодні вона розповсюджена і в інших країнах світу: США, Данії, Австралії. Техніка дуже проста у виконанні і має своїх прихильників як серед дорослих, так і дітей.

Вишивка в техніці ізонитки особливо корисна для підростаючого покоління, адже вона розвиває дрібну моторику, тренує уважність та посидючість, знайомить з основними геометричними поняттями, вчить орієнтуватися на аркуші паперу і тренує розвиток креслярських навичок.

Опанувати техніку ниткографії (її ще називають «ізографія» – вишивка по картону) можна за допомогою книг, які видаються і в Україні або скориставшись порадами досвідченої майстрині.

На засіданні клубу «Дивосвіт» свої перші роботи під керівництвом Світлани Вікторівни виготовили школярі Гімназії імені Тараса Шевченка.

На наступний майстер-клас в техніці ниткографії, який відбудеться 29 січня в бібліотеці о 14.30 дня, запрошуємо усіх бажаючих !

При собі потрібно мати інструменти, необхідні для роботи: картон, різнокольорові нитки, голку, шило, ножиці, циркуль і лінійку.

Отже, маючи такий набір, Ви зможете досить швидко опанувати нову техніку створення цікавих речей.


Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
1 449 Переглядів
Вибрати мову сайту »