Книжковий арт: дивовижні витвори мистецтва з книг

…Книги – це двері, що виводять тебе з чотирьох стін. Вони вчать тебе, виховують, з ними ти подорожуєш, мрієш, уявляєш, проживаєш інші життя, а своє множиш у тисячі разів. А ще вони допомагають справлятися з багатьма неприємними речами – примарами, самотністю…

Артуро Перес-Реверте

Сьогодні, із настанням епохи інформаційних технологій, паперова книга все ж таки не втратила своєї актуальності, вона була і залишається джерелом знань, джерелом отримання інформації. Незважаючи на те, що електронна книга стає дедалі популярнішою.

Психологи довели, що люди, які багато читають – здоровіші (мається на увазі не фізичне здоров’я, а психічне), успішніші та більш впевнені у собі.

Виявляється, що книги можна не лише читати, а ще й насолоджуватися ними, як витвором мистецтва.

У цьому переконалися учні ЗОШ № 4 та ЗОШ № 16, які відвідали, інформаційно-розважальний калейдоскоп, підготовлений працівниками відділу мистецтв – «Книжковий арт: дивовижні витвори мистецтва з книг». Є люди, які використовують книгу як матеріал для креативної творчості.

Учні дізналися про найбільш дивні та незвичайні дизайнерські книги: книга-світильник, об’ємні книги-біографії, тривимірні книги Бенджаміна Лакомба, незвичайні книги, які можна повернути на 360 градусів, тунельна книга, книги-картини Мартіна Фроста та багато інших.

Особливо вразили куховарська книга, яку потрібно запекти в духовій шафі для того, щоб прочитати рецепти страв, надруковані на її сторінках та книга-приправа – потрібно всього лише відірвати аркуш і кинути його на сковорідку. Під дією температури і вологи аркуш із книги просто розчиняється в їжі.

[object Object]
264 Переглядів
Вибрати мову сайту »