Гармонія душі й тіла

«Нарешті дочекалися відкриття!» – з такими словами заходили до зали Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.М. Бойченка відвідувачі, щоб найскоріше переглянути все те, що ми, бібліотекарі, для них підготували. Гості все прибували й прибували, щоб узяти участь у першому заході нового бібліо-проекту «Креативна сереДА!».

За проектом передбачається двічі на місяць – кожну другу та четверту середу, у вечірній час, проводити різнопланові цікаві заходи.

11 лютого проект стартував. Першим заходом став арт-фьюжн «Краса та велич Сходу», під час якого кіровоградці мали змогу відкрити для себе деякі таємниці Сходу.

На початку вечора усіх заворожив виступ від йога-студії «САТТВА», учасники якої презентували мистецтво йоги, а потім провели майстер-клас, у якому взяли участь більшість присутніх у залі.

Чоловіків найбільше вразили показові виступи східних бойових мистецтв від Кіровоградської обласної федерації Лао-муей – Спортивного клубу «Україна». Виступали бійці різної вікової категорії: від наймолодших діточок до досвідчених професіоналів.

Фінальним виступом заходу стала презентація школи східного танцю «Шакті», представниці якої показали у своєму виступі усю красу та жіночність східних танців. Керівник студії Юлія Плугар зазначила: «Займатися цим видом мистецтва можуть абсолютно усі дівчата та жінки, незважаючи на вік, адже у будь-якому віці нам, жінкам, треба залишатися жіночними та прекрасними».

Родзинкою вечора стали майстер-класи з виготовлення валентинок та розпис хною по тілу від майстра міхенді Альбіни Печеної. Люди шикувались у чергу для того, щоб встигнути «розмалюватися» до кінця заходу. Але на цьому розваги не закінчувалися.

На першому поверсі усі бажаючи могли поспівати улюблені пісні в караоке, а на другому поверсі працював «бібліотечний кінозал», де найменші гості могли переглянути мультфільм «Кунг-фу Панда».

Не забули бібліотекарі познайомити відвідувачів і з літературою за темою заходу: усі бажаючи мали можливість переглянути чудові альбоми з мистецтва, погортати книжки з висловами східних мудреців, згадати дитинство, взявши до рук книжки казок; познайомитися з сучасною літературою Сходу, «помандрувати» далекими та загадковими країнами.

Сподіваймося, що наступна «Креативна сереДА!» буде такою ж насиченою та сповненою позитивних емоцій, як і перша.

Чекаємо на Вас 25 лютого 2015 року з 18.00 до 20.00.


Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
245 Переглядів
Вибрати мову сайту »