Сувенірна лялька

15 лютого, в рамках студії творчого настрою «фАРТ», знана майстриня Кіровоградщини, член обласної громадської організації «Єлисаветградський узвіз» Валентина Кирилівна Орловська презентувала свою авторську ляльку та провела майстер-клас із її виготовлення.

Валентина Кирилівна володіє авторською технікою зі створення ляльок в національних костюмах. Вона постійна учасниця міських, обласних, всеукраїнських культурно-мистецьких акцій. Її роботи знаходяться в приватних колекціях різних країн світу.

Майстриня допомогла учасницям засідання виготовити свою першу ляльку-сувенір. Основою такої ляльки є лялька-мотанка, але складові сувенірної ляльки і процес її виготовлення набагато складніші.

Під час роботи над лялькою учасниці «фАРТу» дізналися і про маленькі таємниці складових сувенірної ляльки, і про елементи оформлення, і про те, як створити зачіску та виготовити віночок.

Під керівництвом професійної майстрині усі ляльки вийшли просто чарівними, а учасниці «фАРТу» висловили бажання і в подальшому зустрічатися з майстринею.


Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
252 Переглядів
Вибрати мову сайту »