Єдина у світі! Земля, благословенна Богом!
16 квітня відбулося засідання Літературного клубу для молоді «Ліра». На засідання завітала викладач Кіровоградського професійного ліцею сфери послуг Юлія Криворучко та презентувала збірку віршів студентів та викладачів їхнього навчального закладу «Єдина у світі! Земля, благословенна Богом!».
Ця збірка присвячується тим, хто захищав, захищає і буде захищати й оберігати Україну. Поезії передають усю любов до рідної землі, надію і віру в те, що скоро настане мир, у ясному небі не буде чути «градів», додому повернуться наші захисники, і все стане на свої місця.
Цінностей у житті безліч, та любов до Батьківщини понад усе. Ніщо не надає такої впевненості людині, як відчуття твердої землі під ногами та почуття гордості за рідний край. І ніщо так не об’єднує людей, як спільне горе. Хоча на долю України і випало чимало випробувань, але надія на краще майбутнє пломеніє у наших душах.
Юлія з болем у серці і сльозами в очах читала свій вірш та вірші вихованців ліцею. Члени клубу активно обговорювали поезії, читали власні твори, вірші класиків.
Події сьогодення дуже болюче відображаються в творах юних поетів. Але маючи таку підтримку українського народу, який кожною частинкою тіла вболіває за свою державу, з упевненістю можна сказати – ми це переживемо і гідно вистоїмо!
