Злочин і покарання

17 квітня, в рамках лекторію «Молодь і право», з метою попередження правопорушень серед підлітків, формування правової свідомості, здатності прийняти правильне рішення в критичній ситуації і не порушувати закон, було проведено правову експрес-гру «Кримінальна відповідальність неповнолітніх».

Учасниками заходу стали учні Кіровоградського обласного загальноосвітнього навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат-школа мистецтв). Для них провідний спеціаліст відділу правової роботи та освіти, реєстрації НПА та систематизації законодавства Головного управління юстиції в Кіровоградській області Піскун В.М. підготувала конкурсні завдання. Поділившись на команди, учасники під час першого конкурсу «Випробування сил» відповідали на запитання з варіантами відповідей. Потім команди по черзі давали визначення поняттям та називали правові ознаки. Під час третього конкурсу «Випробування критичною ситуацією» Віра Михайлівна запропонувала розв’язати юридичні задачі, що викликало чимале зацікавлення серед учасників. Останнім випробуванням став коментар відеосюжету з «Кримінальної хроніки тижня». Команди мали дати правовий коментар подіям: вид злочину, хто понесе відповідальність за законом, які обставини скоєних злочинів обтяжують чи пом’якшують відповідальність.

Учасники були дуже активними, відповідально ставилися до кожного завдання, давали повні відповіді на запитання і наводили аргументи на захист своїх думок.

На заході була представлена книжкова виставка «Як реалізувати і захистити свої права», яка викликала зацікавлення серед учасників.


Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
394 Переглядів
Вибрати мову сайту »