Щаслива дитина – щаслива Україна

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей вже другий рік поспіль пройшов чудовий захід – вулична акція «Щаслива дитина – щаслива Україна». Недаремно свято дітей відзначають 1 червня – у перший день довгоочікуваного літа та шкільних канікул. В цей день батьки приділяють своїм дітлахам підвищену увагу, а ми намагалися створити їм дійсно гарне свято.

Взяти участь у святковій програмі приїхали багато кіровоградських родин з усього міста. І недаремно, адже всі отримали масу позитивних вражень. Організатори зробили все можливе, щоб свято було не лише веселим, а й пізнавальним. На майданчику сімейного читання маленькі відвідувачі разом із батьками могли погортати різнокольорові та яскраві видання з книжкової виставки «Книжкова торбина для всієї родини» та послухати улюблену казочку чи оповідання.

Діти з великим задоволенням створювали власноруч троянди з солоного тіста та ховали їх до невеличких коробочок – бонбоньєрок, які теж виготовляли своїми руками. Малювали пальчиковими фарбами героїв з мультфільмів та гралися розвиваючими іграшками, наданими Сімейним Монтессорі-центром «Ладушки». Крім цього, постійно працювали художниці боді-арту, які створювали дива на тілі та обличчі дітей.

Весело грала музика, погода була сонячною, тому малеча могла взяти участь в конкурсі малюнків на асфальті. А казкові герої: тигр та жирафа – створили справжнє шоу з веселими танцями, співами та розвагами.

Діти та їхні батьки були дуже задоволені від того, наскільки цікаво провели своє дозвілля, ніби потрапили у веселу, щасливу, чарівну Країну Дитинства.


Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
389 Переглядів
Вибрати мову сайту »